Fonelab Android Data Recovery for Mac

Fonelab Android Data Recovery for Mac

Odzyskiwanie danych ze smartfonów, tabletów i kart SD z Androidem

Aiseesoft Mac FoneLab dla systemu Android to najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android dla użytkowników komputerów Mac. Świetnie spisuje się w odzyskiwaniu danych Androida z kontaktów, wiadomości i dzienników połączeń. Jako...Zobacz pełny opis

Odzyskiwanie danych ze smartfonów, tabletów i kart SD z Androidem

Aiseesoft Mac FoneLab dla systemu Android to najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android dla użytkowników komputerów Mac. Świetnie spisuje się w odzyskiwaniu danych Androida z kontaktów, wiadomości i dzienników połączeń. Jako najpopularniejsza aplikacja do odzyskiwania danych Androida jest kompatybilna z prawie wszystkimi telefonami z Androidem, tabletami i kartami SD, takimi jak Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei i ZTE, na Mac OS (w tym OS X). Ponadto umożliwia użytkownikom komputerów Mac łatwe i bezpieczne odzyskiwanie danych z systemu Android bez uszkodzenia urządzenia i ujawnienia prywatności.
                         
Kluczowe cechy:

1. Odzyskiwanie i tworzenie kopii zapasowych usuniętych / utraconych danych
Aiseesoft Mac FoneLab dla systemu Android może odzyskiwać i tworzyć kopie zapasowe utraconych lub usuniętych ważnych danych z telefonów, tabletów i kart SD z systemem Android. Oznacza to, że jeśli utracisz swoje kontakty, wiadomości, historię połączeń, która jest dla Ciebie ważna, możesz łatwo odzyskać je za pomocą tego oprogramowania.

2. Obsługuje wszystkie popularne urządzenia z systemem Android
Ten system odzyskiwania danych z systemu Android obsługuje wiele marek Androida, w tym Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, ZTE i inne. Ponadto obsługuje wszystkie popularne systemy operacyjne Android od systemu Android 2.3 do Androida 4.4.

3. Dopasuj użytkowników Mac OS
Aiseesoft Mac FoneLab dla Androida oznacza pobieranie danych Androida dla użytkowników komputerów Mac. Trzeba tylko bezpłatnie pobrać to oprogramowanie na komputer Mac. Tymczasem to oprogramowanie do odzyskiwania danych Android nadaje się do systemu Mac OS nawet najnowszej wersji, Mac OS X.

4. Uruchom go szybko i dokładnie
Aiseesoft Mac FoneLab dla systemu Android zapewnia zestaw łatwej obsługi dla użytkowników komputerów Mac, nawet student pierwszego roku może go wykonać za pomocą kilku kliknięć,

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Fonelab Android Data Recovery for Mac

Download

Fonelab Android Data Recovery for Mac 2.1.8

Opinie użytkowników o Fonelab Android Data Recovery for Mac

Sponsorowany×